Overzicht trainingen

Een keertje meetrainen in de zaal?

Op woensdagavond kan er in de Scherphornhal vanaf 20:15 uur getraind worden. De trainingsavond is bedoeld voor ieder lid van de Heracliden, zaal en veld.  De trainingsavonden zijn vrije inloop en het heeft een vrijblijvend karakter. In overleg zijn gastspelers van harte welkom. 
Lijkt het je leuk om een keer te kijken wat zaalvoetbal inhoudt, train mee of kom een keer kijken bij ons in de Scherphornhal!

Wil je gelijk lid worden?  Meld je dan aan via deze link: Ik wil lid worden.

Voor informatie over voetballen in de zaal kun je contact opnemen met het Zaalbestuur.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden MO13-1 17.30 - 18.30 Danique Donkersloot, Annemiek Woltjer
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO9-2 18.00 - 19.00
  • -
De Heracliden JO12-1 18.30 - 19.30 Harry Lucken, Erwin Hiemstra
  • Kleedkamer 8
  • -
De Heracliden JO12-2 18.30 - 19.30 Harry Lucken, Erwin Hiemstra
  • -
De Heracliden JO13-1 18.30 - 19.30 Hans Kooi
  • Kleedkamer 7
  • -
De Heracliden MO15-1d 18.30 - 19.30 Rianne Weessies, Peter Gerdez
  • Kleedkamer 4
  • -
De Heracliden MO19-1 19.30 - 20.30 Berend Brouwer
  • Kleedkamer 3
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden JO7-1 17.45 - 18.45 Bas Viet, Arjen Visser
  • -
De Heracliden JO10-1 18.00 - 19.00 Stijn Tiekstra, Bart Boerma
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO11-1 18.30 - 19.30 Remco Piersma, Julian Jonker
  • Kleedkamer 4
  • -
De Heracliden JO11-2 18.30 - 19.30 Michael van der Veen, Sander Paize
  • Kleedkamer 5
  • -
De Heracliden JO15-1 18.30 - 19.30 Peter Klugkist, Pieter Wiertsema
  • Kleedkamer 6
  • -
De Heracliden JO17-1 18.30 - 19.30
  • Kleedkamer 8
  • -
De Heracliden JO19-1 19.30 - 20.30 Jan Vink
  • Kleedkamer 7
  • -
De Heracliden 2 20.00 - 21.30 Adem Secer
  • Kleedkamer 1
  • -
De Heracliden 1 20.00 - 22.00 Jaap Danhof
  • Kleedkamer 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden JO9-2 17.00 - 18.00
  • Kleedkamer 2
  • -
De Heracliden MO13-1 17.30 - 18.30 Danique Donkersloot, Annemiek Woltjer
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO9-1 17.45 - 18.45 Bas Viet, Marit Visscher
  • Kleedkamer 5
  • -
De Heracliden JO8-1JM 18.00 - 19.00 Roël Loonstra, Runan Vink
  • Kleedkamer 6
  • -
De Heracliden JO13-1 18.00 - 19.00 Hans Kooi
  • Kleedkamer 7
  • -
De Heracliden JO12-1 18.30 - 19.30 Harry Lucken, Erwin Hiemstra
  • Kleedkamer 8
  • -
De Heracliden JO12-2 18.30 - 19.30 Harry Lucken, Erwin Hiemstra
  • -
De Heracliden MO15-1d 18.30 - 19.30 Rianne Weessies, Peter Gerdez
  • Kleedkamer 4
  • -
De Heracliden MO19-1 19.30 - 20.30 Berend Brouwer
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden VR1 20.00 - 21.00 Robert de Vries
  • -
De Heracliden 1 (zaal) 20.15 - 22.00 Frits Tiekstra
  • Scherphornhal
De Heracliden 2 (zaal) 20.15 - 22.00
  • Scheprhornhal
De Heracliden 3 (zaal) 20.15 - 22.00
  • Scherphornhal
De Heracliden 4 (zaal) 20.15 - 22.00
  • Scherphornhal

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden JO10-1 18.00 - 19.00 Stijn Tiekstra, Bart Boerma
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO11-1 18.30 - 19.30 Remco Piersma, Julian Jonker
  • Kleedkamer 4
  • -
De Heracliden JO11-2 18.30 - 19.30 Michael van der Veen, Sander Paize
  • Kleedkamer 5
  • -
De Heracliden JO15-1 18.30 - 19.30 Peter Klugkist, Pieter Wiertsema
  • Kleedkamer 6
  • -
De Heracliden JO17-1 18.30 - 19.30
  • Kleedkamer 8
  • -
De Heracliden JO19-1 19.30 - 20.30 Jan Vink
  • Kleedkamer 7
  • -
De Heracliden 2 20.00 - 21.30 Adem Secer
  • Kleedkamer 1
  • -
De Heracliden 1 20.00 - 22.00 Jaap Danhof
  • Kleedkamer 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!