Overzicht trainingen

Een keertje meetrainen in de zaal?

Op woensdagavond kan er in de Scherphornhal vanaf 20:15 uur getraind worden. De trainingsavond is bedoeld voor ieder lid van de Heracliden, zaal en veld.  De trainingsavonden zijn vrije inloop en het heeft een vrijblijvend karakter. In overleg zijn gastspelers van harte welkom. 
Lijkt het je leuk om een keer te kijken wat zaalvoetbal inhoudt, train mee of kom een keer kijken bij ons in de Scherphornhal!

Wil je gelijk lid worden?  Meld je dan aan via deze link: Ik wil lid worden.

Voor informatie over voetballen in de zaal kun je contact opnemen met het Zaalbestuur.

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden JO10-1 18.00 - 19.00 Julian Jonker, Rick Woltjer
  • -
De Heracliden JO11-1 18.30 - 19.30 Remco Piersma, Marwin Spriensma
  • -
De Heracliden JO11-2 18.30 - 19.30 Sietse Wiertsema, Wiljan Knot
  • -
De Heracliden JO12-1 18.30 - 19.30
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO15-1 18.30 - 19.30 Peter Klugkist, Pieter Wiertsema
  • -
De Heracliden JO15-2 19.00 - 20.00
  • Kleedkamer 5
  • -
De Heracliden JO17-1 19.00 - 20.00 Jan Vink
  • -
De Heracliden JO19-1 20.00 - 21.00 Adem Secer
  • -
De Heracliden 2 20.00 - 21.30 Frank Elzinga
  • Kleedkamer 1
  • -
De Heracliden 1 20.00 - 22.00
  • Kleedkamer 2
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden MO11-1 17.30 - 18.30
  • Kleedkamer 4
  • -
De Heracliden MO13-1 17.30 - 18.30 Danique Donkersloot, Annemiek Woltjer
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO9-2 18.00 - 19.00
  • -
De Heracliden JO10-1 18.00 - 19.00 Julian Jonker, Rick Woltjer
  • Kleedkamer 2
  • -
De Heracliden JO10-2 18.00 - 19.00 Peter Gerdez
  • -
De Heracliden MO15-1d 18.15 - 19.15 Anne Wil Oosterhuis, Rianne Weessies
  • -
De Heracliden JO13-1 18.30 - 19.30 Erwin Hiemstra, Harry Lucken
  • -
De Heracliden MO15-1 18.30 - 19.30
  • -
De Heracliden JO17-2 19.00 - 20.00 Klaas-Jan Wildeboer
  • -
De Heracliden MO17-1 19.15 - 20.15
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden MO19-1 19.30 - 20.30
  • -
De Heracliden JO19-1 20.00 - 21.00 Adem Secer
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden JO7-1 17.45 - 18.45 Bas Viet, Arjen Visser
  • -
De Heracliden JO11-1 18.30 - 19.30 Remco Piersma, Marwin Spriensma
  • -
De Heracliden JO11-2 18.30 - 19.30 Sietse Wiertsema, Wiljan Knot
  • -
De Heracliden JO12-1 18.30 - 19.30
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO15-1 18.30 - 19.30 Peter Klugkist, Pieter Wiertsema
  • -
De Heracliden JO15-2 19.00 - 20.00
  • Kleedkamer 5
  • -
De Heracliden JO17-1 19.00 - 20.00 Jan Vink
  • -
De Heracliden 2 20.00 - 21.30 Frank Elzinga
  • Kleedkamer 1
  • -
De Heracliden 1 20.00 - 22.00
  • Kleedkamer 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Heracliden JO9-2 17.00 - 18.00
  • Kleedkamer 2
  • -
De Heracliden JO9-1 17.30 - 18.30 Johan Weijenberg
  • -
De Heracliden MO11-1 17.30 - 18.30
  • Kleedkamer 4
  • -
De Heracliden MO13-1 17.30 - 18.30 Danique Donkersloot, Annemiek Woltjer
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden JO8-1 18.00 - 19.00
  • Kleedkamer 6
  • -
De Heracliden JO10-2 18.00 - 19.00 Peter Gerdez
  • -
De Heracliden MO15-1d 18.15 - 19.15 Anne Wil Oosterhuis, Rianne Weessies
  • -
De Heracliden JO13-1 18.30 - 19.30 Erwin Hiemstra, Harry Lucken
  • -
De Heracliden MO15-1 18.30 - 19.30
  • -
De Heracliden MO19-1 18.30 - 19.30
  • -
De Heracliden MO17-1 19.00 - 20.00
  • Kleedkamer 3
  • -
De Heracliden VR1 20.00 - 21.00 Christian Mulder, Robert de Vries
  • -
De Heracliden 1 (zaal) 20.15 - 22.00 Frits Tiekstra
  • Scherphornhal
De Heracliden 2 (zaal) 20.15 - 22.00
  • Scheprhornhal
De Heracliden 3 (zaal) 20.15 - 22.00
  • Scherphornhal
De Heracliden 4 (zaal) 20.15 - 22.00
  • Scherphornhal
De Heracliden VR1 (zaal) 20.15 - 22.00
  • Scherphornhal
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!