6e klasse 24

Datum Thuis Uit Uitslag
11-06-2022 ZEC 3 FC LEO 3 1 - 0
11-06-2022 Middelstum 4 Noordpool-U.F.C. 3 3 - 6
11-06-2022 Eenrum 2 Corenos 3 -
09-06-2022 Eenrum 2 Onderdendam 2 5 - 3
07-06-2022 ZEC 3 De Lauwers 3 1 - 0
04-06-2022 De Heracliden 3 De Lauwers 3 3 - 2
04-06-2022 FC LEO 3 KRC 2 -
04-06-2022 VVSV '09 3 Onderdendam 2 3 - 2
04-06-2022 Eenrum 2 Middelstum 4 3 - 0
04-06-2022 Noordpool-U.F.C. 3 ZEC 3 3 - 0
01-06-2022 FC LEO 3 De Heracliden 3 2 - 3
01-06-2022 KRC 2 Onderdendam 2 3 - 6
31-05-2022 De Lauwers 3 ZEC 3 2 - 0
31-05-2022 Eenrum 2 Noordpool-U.F.C. 3 1 - 1
28-05-2022 Onderdendam 2 Noordpool-U.F.C. 3 6 - 3
28-05-2022 vv Zeester 3 KRC 2 4 - 1
28-05-2022 VVSV '09 3 Middelstum 4 7 - 1
28-05-2022 ZEC 3 Corenos 3 0 - 3
28-05-2022 Eenrum 2 De Lauwers 3 -
25-05-2022 FC LEO 3 De Lauwers 3 1 - 2
24-05-2022 ZEC 3 Middelstum 4 2 - 4
21-05-2022 Onderdendam 2 De Lauwers 3 0 - 6
21-05-2022 vv Zeester 3 Corenos 3 3 - 0
21-05-2022 FC LEO 3 Eenrum 2 2 - 0
21-05-2022 VVSV '09 3 De Heracliden 3 0 - 3
21-05-2022 Noordpool-U.F.C. 3 KRC 2 3 - 5
17-05-2022 De Lauwers 3 Middelstum 4 4 - 2
17-05-2022 KRC 2 Eenrum 2 1 - 3
14-05-2022 Corenos 3 Noordpool-U.F.C. 3 5 - 4
14-05-2022 De Heracliden 3 vv Zeester 3 3 - 4
14-05-2022 Middelstum 4 VVSV '09 3 6 - 0
14-05-2022 De Lauwers 3 FC LEO 3 4 - 4
14-05-2022 Eenrum 2 ZEC 3 -
12-05-2022 Middelstum 4 Eenrum 2 2 - 1
11-05-2022 KRC 2 De Heracliden 3 2 - 1
07-05-2022 De Lauwers 3 Eenrum 2 -
07-05-2022 KRC 2 VVSV '09 3 -
07-05-2022 Onderdendam 2 ZEC 3 5 - 0
07-05-2022 vv Zeester 3 Middelstum 4 2 - 5
30-04-2022 De Heracliden 3 Onderdendam 2 2 - 1
28-04-2022 vv Zeester 3 ZEC 3 2 - 2
23-04-2022 Corenos 3 De Lauwers 3 1 - 4
23-04-2022 Noordpool-U.F.C. 3 Middelstum 4 5 - 2
23-04-2022 Onderdendam 2 De Heracliden 3 4 - 2
23-04-2022 vv Zeester 3 FC LEO 3 7 - 4
23-04-2022 ZEC 3 KRC 2 2 - 2
23-04-2022 VVSV '09 3 Eenrum 2 1 - 2
20-04-2022 Corenos 3 Eenrum 2 3 - 0
20-04-2022 De Heracliden 3 Middelstum 4 4 - 0
19-04-2022 ZEC 3 Onderdendam 2 4 - 1
16-04-2022 KRC 2 ZEC 3 2 - 5
16-04-2022 Noordpool-U.F.C. 3 De Heracliden 3 2 - 1
16-04-2022 Onderdendam 2 Corenos 3 5 - 1
16-04-2022 vv Zeester 3 Eenrum 2 5 - 1
12-04-2022 Eenrum 2 vv Zeester 3 2 - 2
09-04-2022 FC LEO 3 ZEC 3 1 - 4
09-04-2022 De Lauwers 3 VVSV '09 3 5 - 3
09-04-2022 De Heracliden 3 Noordpool-U.F.C. 3 4 - 1
09-04-2022 KRC 2 Corenos 3 7 - 3
09-04-2022 Middelstum 4 vv Zeester 3 8 - 2
06-04-2022 Corenos 3 vv Zeester 3 6 - 4
02-04-2022 Corenos 3 Onderdendam 2 0 - 4
02-04-2022 VVSV '09 3 FC LEO 3 4 - 0
02-04-2022 Noordpool-U.F.C. 3 De Lauwers 3 0 - 5
26-03-2022 KRC 2 Middelstum 4 2 - 6
19-03-2022 Corenos 3 Middelstum 4 4 - 3
19-03-2022 De Lauwers 3 De Heracliden 3 4 - 1
19-03-2022 Onderdendam 2 FC LEO 3 0 - 1
19-03-2022 VVSV '09 3 vv Zeester 3 2 - 3
16-03-2022 Corenos 3 FC LEO 3 6 - 6
12-03-2022 vv Zeester 3 Onderdendam 2 6 - 1
12-03-2022 ZEC 3 De Heracliden 3 0 - 2
12-03-2022 VVSV '09 3 Noordpool-U.F.C. 3 3 - 1
12-03-2022 Middelstum 4 De Lauwers 3 1 - 8
05-03-2022 De Heracliden 3 FC LEO 3 0 - 3
05-03-2022 Corenos 3 ZEC 3 4 - 3
05-03-2022 De Lauwers 3 vv Zeester 3 5 - 1
05-03-2022 Onderdendam 2 VVSV '09 3 8 - 0
05-03-2022 Noordpool-U.F.C. 3 Eenrum 2 2 - 1
26-02-2022 Middelstum 4 KRC 2 0 - 4
26-02-2022 Eenrum 2 VVSV '09 3 3 - 2
12-02-2022 FC LEO 3 Noordpool-U.F.C. 3 -
12-02-2022 VVSV '09 3 Corenos 3 2 - 2
12-02-2022 Middelstum 4 De Heracliden 3 2 - 0
05-02-2022 De Heracliden 3 Eenrum 2 2 - 6
05-02-2022 Noordpool-U.F.C. 3 vv Zeester 3 -
05-02-2022 Onderdendam 2 Middelstum 4 2 - 4
29-01-2022 De Heracliden 3 Corenos 3 5 - 1
29-01-2022 De Lauwers 3 KRC 2 5 - 2
29-01-2022 FC LEO 3 Middelstum 4 1 - 2
04-12-2021 De Heracliden 3 KRC 2 1 - 2
04-12-2021 De Lauwers 3 Onderdendam 2 4 - 2
27-11-2021 KRC 2 De Lauwers 3 3 - 5
27-11-2021 VVSV '09 3 ZEC 3 0 - 9
20-11-2021 Corenos 3 VVSV '09 3 4 - 0
20-11-2021 ZEC 3 vv Zeester 3 3 - 2
20-11-2021 De Lauwers 3 Noordpool-U.F.C. 3 11 - 0
20-11-2021 Eenrum 2 FC LEO 3 0 - 2
13-11-2021 FC LEO 3 vv Zeester 3 4 - 3
13-11-2021 VVSV '09 3 KRC 2 3 - 1
13-11-2021 Noordpool-U.F.C. 3 Corenos 3 4 - 0
06-11-2021 KRC 2 FC LEO 3 2 - 5
06-11-2021 Middelstum 4 ZEC 3 3 - 3
06-11-2021 Noordpool-U.F.C. 3 Onderdendam 2 0 - 5
06-11-2021 vv Zeester 3 De Heracliden 3 5 - 1
06-11-2021 VVSV '09 3 De Lauwers 3 1 - 5
30-10-2021 De Heracliden 3 VVSV '09 3 3 - 1
30-10-2021 Onderdendam 2 KRC 2 4 - 2
23-10-2021 Middelstum 4 Onderdendam 2 1 - 3
23-10-2021 Noordpool-U.F.C. 3 VVSV '09 3 4 - 5
23-10-2021 Eenrum 2 KRC 2 1 - 3
16-10-2021 Corenos 3 KRC 2 2 - 3
16-10-2021 Onderdendam 2 Eenrum 2 4 - 0
16-10-2021 ZEC 3 Noordpool-U.F.C. 3 4 - 1
09-10-2021 FC LEO 3 Corenos 3 3 - 2
09-10-2021 KRC 2 vv Zeester 3 2 - 2
02-10-2021 Noordpool-U.F.C. 3 FC LEO 3 1 - 4
02-10-2021 Corenos 3 De Heracliden 3 3 - 5
02-10-2021 vv Zeester 3 De Lauwers 3 5 - 5
02-10-2021 ZEC 3 Eenrum 2 7 - 0
25-09-2021 De Lauwers 3 Corenos 3 5 - 3
25-09-2021 KRC 2 Noordpool-U.F.C. 3 4 - 0
25-09-2021 De Heracliden 3 ZEC 3 3 - 1
25-09-2021 FC LEO 3 VVSV '09 3 5 - 0
25-09-2021 Onderdendam 2 vv Zeester 3 2 - 7
18-09-2021 Middelstum 4 FC LEO 3 2 - 2
18-09-2021 Eenrum 2 De Heracliden 3 0 - 7
18-09-2021 vv Zeester 3 Noordpool-U.F.C. 3 3 - 1
11-09-2021 FC LEO 3 Onderdendam 2 1 - 1
11-09-2021 Middelstum 4 Corenos 3 4 - 3
11-09-2021 vv Zeester 3 VVSV '09 3 3 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!